اگر از سنگ های مجاری ادراری از قبیل سنگ کلیه ، سنگ حالب و سنگ مثانه رنج می برید و به دنبال درمان سنگ بدون جراحی و بدون بیهوشی هستید و یا مشکلات قلبی و تنفسی دارید و امکان جراحی برای شما وجود ندارد به شما تبریک میگم چون به هدف خود رسیده اید کافی ست با این مقاله همراه باشید .

سنگ شکن مشهد با مسئولیت فنی دکتر اصغر فرهادی متخصص کلیه و مجاری ادراری با بیش از 30 سال سابقه در اورولوژی و با بیش از نه سال سابقه در زمینه درمان سنگ های کلیه ، حالب و مثانه توسط شخص اقای دکتر اصغر فرهادی به روش ESWL به شما این امکان را میدهد که از تنها مرکز سنگ شکنی ایران که انجام سنگ شکنی در آن توسط متخصص اورولوژی انجام می شود(در این مرکز بر خلاف سایر مراکز سنگ شکنی برون اندامی که سنگ شکنی توسط کارشناس رادیولوژی انجام می شود) بهره مند شوید . به این ترتیب شما در سنگشکن مشهد میتوانید از سنگ شکنی تضمینی کلیه حالب و مثانه بدون جراحی ، بدون بیهوشی و بدون بستری لذت ببرید و خاطرات تلخ جراحی را به فراموشی بسپارید .

در اینجا توجه شما را به مقالاتی که به صورت تخصصی در مورد ویژگی ها و سوابق سنگ شکن مشهد در مورد درمان سنگ های کلیه ، سنگ های حالب و سنگ های مثانه وجود دارد جلب میکنیم . شما میتوانید به تناسب نوع سنگ خود روی لینک های زیر کلیک کنید و اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد سنگ شکن کلیه به دست اورید :

سنگ شکنی برون اندامی سنگ کلیه ESWL در سنگ شکن مشهد

سنگ شکنی برون اندامی سنگ حالب ESWL در سنگ شکن مشهد 

سنگ شکنی برون اندامی سنگ مثانه ESWL در سنگ شکن مشهد

همچنین شما میتوانید جهت اطلاع از نوبت ها با ما تماس بگیرید :

05136037698

سنگ شکن مشهد