هزینه سنگ شکن کلیه در مشهد

وقتی صحبت از تعرفه و هزینه سنگ شکن کلیه می شود ، اولین سوالاتی که معمولا بیماران محترم می پرسند این است که هزینه سنگ شکن کلیه با بیمه تامین اجتماعی چقدر است؟ هزینه سنگ شکن کلیه آزاد چقدر است؟ یا هزینه سنگ شکن کلیه 1403 با بیمه تکمیلی چقدر است؟ هزینه سنگ شکن در کلینیک ارمغان یا در بیمارستان رضوی مشهد یا در بیمارستان خصوصی یا کلینیک های دیگر مشهد چقدر است؟ و این سوالات معمولا بدون توجه به تفاوت های مراکز سنگ شکنی مطرح می شود . در این مقاله ضمن توضیح هزینه ها به توضیح وجه تمایزهای مرکز سنگ شکن کلینیک سالاوان مشهد با کلیه مراکز سنگ شکنی در ایران می پردازیم.

 

هزینه سنگ شکن کلیه حالب و مثانه در مرکز سنگ شکن مشهد که یک بیمارستان خصوصی می باشد برای بیماران آزاد در سال 1403 برای هر جلسه سنگ شکنی حدود یازده و نیم میلیون تومان می باشد . هزینه سنگ شکن برای بیماران بیمه ای در مراکز خصوصی حدود ده و نیم میلیون تومان می باشد (هزینه سنگ شکن کلیه با بیمه تامین اجتماعی با هزینه سنگ شکن کلیه با بیمه سلامت و نیروهای مسلح حدودا برابر است) ولی این مرکز در حال حاضر با بیمه ها قرارداد ندارد. همچنین برای بیماران دارای بیمه تکمیلی فاکتور صادر میگردد تا بتوانند مبالغ پرداختی را از بیمه دریافت نمایند . همچنین هزینه هر جلسه سنگ شکنی برای بیماران خارجی در این مرکز 1000 دلار می باشد . بیماران عزیز میتوانند در این مرکز از خدمات vip بهره مند شوند . در ادامه مزایای این بخش معرفی می شود که اکیدا توصیه می کنیم مطالعه بفرمایید

چرا مرکز سنگ شکن مشهد؟

بخش سنگ شکن مشهد با داشتن کادری متخصص و با تجربه و با سابقه ای بالغ بر 9 سال و با درمان حدود 5000 بیمار سنگ کلیه و با شرایطی ویژه که در ادامه توضیح میدهیم اقدام به درمان سنگ های بیماران عزیز می نماید. این درمان به صورت تضمینی و بدون جراحی ، بدون بیهوشی ، بدون درد ، بدون بستری و بدون محدودیت در اندازه سنگ (تا 94 میلیمتر) و بدون محدودیت در محل سنگ (حتی سنگ حالب تحتانی و سنگ مثانه) و هر جلسه تنها در مدت 45 دقیقه انجام میگیرد. در ادامه میتوانید با مزایا و شرح تفصیلی نکات این پاراگراف همراه ما باشید .

درمان تضمینی سنگ کلیه حالب و مثانه بدون جراحی

مرکز سنگ شکن مشهد به دلیل تجربه بالا و به کارگیری نیروهای متخصص به صورت تضمینی اقدام به شکستن سنگ های بزرگ حالب و مثانه و کلیه می نماید . در این کلینیک سنگ شکنی ، بیماران بدون جراحی و بدون بیهوشی و بدون بستری و بدون ایجاد هرگونه برش در بدن بیمار و صرفا با امواج صوتی درمان می شوند .

درمان سنگ کلیه حالب و مثانه بزرگ بدون محدودیت در اندازه سنگ

مرکز سنگ شکن مشهد با وجود کادر مجرب و دستگاه پیشرفته آلمانی و متخصص اورولوژی جناب آقای دکتر اصغر فرهادی اقدام به شکستن سنگ کلیه تا 94 میلیمتر و سنگ حالب تا 45 میلیمتر نموده است که اسناد و مدارک پزشکی این بیماران موجود می باشد که در نوع خود بی نظیر است . لذا بیماران مسن که امکان بیهوشی انها وجود ندارد یا کسانی که سنگ های بزرگ دارند و تمایل دارند بدون جراحی درمان شوند می توانند با ما تماس بگیرند

سنگ شکنی برون اندامی سنگ حالب مثانه و کلیه بدون محدودیت در محل سنگ

مرکز سنگ شکن مشهد با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه سنگ شکن در مشهد که دارای دو نوع سیستم تصویر برداری است (شامل سونوگرافی و ایکس ری ) و با بکارگیری پرسنل مجرب توانسته تا همه انواع سنگ ها را در همه نقاط مجاری ادراری از جمله قسمت های تحتانی حالب و مثانه شناسایی کند و سنگ ها را با امواج صوتی و بدون جراحی درمان کند .

 

خدمات سنگ شکن کلیه به بیماران خارجی ( خدمات توریست درمانی سنگ شکن مشهد )

کلینیک سنگ شکن مشهد دکتر اصغر فرهادی به دلیل ارائه بالاترین کیفیت خدمات سنگ شکنی و داشتن بخش بیماران بین الملل (IPD) در مرکز درمانی ساوالان که ویژه بیماران خارجی طراحی شده ، بهترین گزینه برای درمان بیماران خارجی می باشد .

کلینیک ما ، آماده همکاری با کلیه موسسات گردشگری سلامت ، مترجمان محترم ، هتل ها و سایر مراکز از سراسر جهان میباشد . افراد و موسساتی که تمایل به همکاری با ما دارند می توانند جهت هماهنگی و اطلاع از شرایط همکاری با شماره زیر تماس بگیرند.

05136037698

 

تعیین هزینه سنگ شکنی 

از انجا که تعیین هزینه سنگ شکنی به عوامل مختلفی از جمله وزن بیمار ، محل قرارگیری سنگ ، جنس سنگ و … بستگی دارد برای تعیین هزینه سنگ شکنی نیاز به مراجعه حضوری یا ویزیت انلاین می باشد. شما میتوانید جهت اطلاع از هزینه سنگ شکن کلیه 1402 ، با همراه داشتن کلیه مدارک شامل سی تی اسکن یا اخرین سونوگرافی و… به ادرس زیر مراجعه نمایید.

ادرس سنگ شکن دکتر اصغر فرهادی در مشهد : میدان استقلال ، تقاطع بلوار فردوسی و فرامرز عباسی ، کلینیک ساوالان ، بخش سنگ شکن دکتر اصغر فرهادی 

ساعات ویزیت بیماران سنگ کلیه : همه روزه غیر از روزهای تعطیل از ساعت 7 صبح تا 13  ، عصرها از ساعت 4 تا 7

تلفن نوبت گیری جهت ویزیت و سنگ شکنی : 05136037698

 

تماس با سنگ شکن مشهد

نوبت گیری و پرسیدن سوالات تکمیلی با ما تماس بگیرید .

تلفن پاسخگویی :

05136037698

آدرس کلینیک سنگ شکن دکتر اصغر فرهادی:

مشهد ، میدان استقلال ، نبش تقاطع بلوار فردوسی با فرامرز عباسی ، کلینیک ساوالان ، کلینیک سنگ شکن مشهد دکتر اصغر فرهادی

همچنین برای دریافت اطلاعات کامل تماس کافی است بر روی تماس با ما کلیک کنید

همچنین می توانید برای دنبال کردن ما در اینستاگرام بر روی اینجا کلیک کنید

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در مورد هزینه سنگ شکن کلیه در سنگ شکن مشهد روی شماره تلفن های پاسخ گویی کلیک نمایید .

جهت اطلاع کامل از چگونگی سنگ شکن کلیه در سنگ شکن مشهد اینجا کلیک کنید .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سنگ شکن کلیه کلیک کنید

 

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *