بهترین دکتر متخصص سنگ کلیه در مشهد

بهترین دکتر متخصص سنگ کلیه مشهد

معمولا افراد پیش از مراجعه به پزشکان در مورد بهترین دکتر متخصص جراحی سنگ کلیه مشهد برای درمان سنگ کلیه تحقیق می کنند تا در وقت و هزینه ی درمان صرفه جویی کرده و از تشخیص های غلط و اسیب های جانی و سلامتی به خود یا عزیزانشان جلوگیری کنند . به همین دلیل به دنبال بهترین متخصص سنگ کلیه می گردند تا بهترین درمان سنگ کلیه را داشته باشند ، در این میان عده ای که از روش سنگ شکنی برون اندامی ( ESWL ) برای درمان سنگ کلیه بی اطلاع هستند به دنبال بهترین جراح سنگ کلیه برای انجام عمل جراحی باز سنگ کلیه یا بهترین جراح برای عمل لاپاراسکوپی سنگ کلیه یا عمل tul یا عمل pcnl در مشهد و سایر شهرهای ایران میگردند تا بهترین متخصص کلیه و مجاری ادراری در مشهد یا سایر شهر های خراسان و ایران را پیدا کنند بدون اینکه از ویژگی های بهترین متخصص اورولوژی اطلاعی داشته باشند . ما در این مقاله ضمن معرفی ویژگی های بهترین متخصص های اورولوژی ، یکی از با تجربه ترین و بهترین متخصصان سنگ کلیه مشهد و ایران را به شما معرفی خواهیم کرد . ما همچنین امکان نوبت دهی اینترنتی و ویزیت انلاین بهترین متخصص اورولوژی مشهد را هم برای شما فراهم کرده ایم تا بتوانید در ارامش خانه و از هر شهری از ایران عزیز از مرحله تشخیص تا ویزیت انلاین بهترین متخصص اورولوژی را تجربه کنید و در صورت نیاز به درمان سنگ بتوانید با خدمات درمان سنگ دکتر اصغر فرهادی ، سنگ های بزرگ خود را تا 94 میلیمتر بدون جراحی و بدون بیهوشی و بدون بستری و بدون گذاشتن لوله در مجرا و به صورت تضمینی درمان کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا نکات طلایی انتخاب بهترین دکتر متخصص و جراح سنگ کلیه را با شما در میان بگذاریم و به شما کمک کنیم تا خود و خانواده تان را درگیر ریسک های جانی برای درمان سنگ کلیه نکنید.

 

ویژگی های یک دکتر متخصص سنگ کلیه چیست؟

در انتخاب یک دکتر متخصص سنگ کلیه باید به موارد زیر توجه کنیم:

1- میزان تجربه دکتر متخصص اورولوژی

2- روش هایی که پزشک اورولوژی به انها دسترسی و تسلط دارد

3-اولویت قراردادن سلامت بیمار از طریق انتخاب روش های کم تهاجم مثل سنگ شکن برون اندامی (ESWL) به جای روش های پر هزینه و پر خطر مثل جراحی باز سنگ کلیه

4-مدت زمانی که فوق تخصص سنگ کلیه به صورت متمرکز روی درمان سنگ کلیه تمرکز کرده است

 

دکتر اصغر فرهادی متخصص درمان سنگ کلیه در مشهد

دکتر اصغر فرهادی متخصص کلیه و مجاری ادراری با بیش از چهل سال سابقه در پزشکی و بیش از سی سال سابقه در تخصص اورولوژی و بیش از 10 سال سابقه کار تحقیقاتی و عملیاتی در درمان موفق بیش از 5000 بیمار سنگ کلیه و با دسترسی به انواع روش های درمان سنگ کلیه و داشتن کلینیک تخصصی سنگ شکنی برون اندامی که بهترین روش درمان سنگ کلیه می باشد و زیر نظر مستقیم و در حضور شخص ایشان اقدام به درمان بیماران سنگ کلیه می نماید بهترین و قوی ترین کلینیک درمان سنگ کلیه در ایران را ایجاد کرده است . ایشان با شکستن سنگ های کلیه تا 94 میلیمتر بدون جراحی ، بدون بیهوشی ، بدون بستری ، بدون بی حسی نخاعی و بدون گذاشتن لوله دابلجی در مجرای بیمار رکوردی جهانی در عرصه درمان بیماران سنگ کلیه به جا گذاشته اند و این مهم با بیش از 10 سال کار تحقیقاتی و اجرایی به دست امده است.

وی به واسطه این کار تحقیقاتی طولانی مدت ، توانسته اند حتی بیماران دارای مشکلات قلبی و عروقی و بیماران دارای مشکلات تنفسی و بیماران دارای کهولت سن که امکان بیهوشی را ندارند بدون جراحی و بدون بیهوشی و بستری درمان کنند . ایشان همچنین توانایی درمان سنگ کلیه خانم های باردار و و بیماران دارای وزن تا 130 کیلوگرم را به روش سنگ شکنی برون اندامی دارا می باشند .

 

 

ویزیت بیماران سنگ کلیه

بسیاری از بیماران سنگ کلیه که از درمان سنگ کلیه خود بدون جراحی نا امید شده اند به واسطه این نتایج فوق العاده از سراسر کشور تقاضا ویزیت و درمان بیماران سنگ کلیه شان را دارند از این رو به جهت کم شدن زحمت و هزینه بیماران ، این مرکز امکان ویزیت انلاین بیماران سنگ کلیه را جهت مشاوره در مورد سنگ کلیه هایشان ایجاد کرده است .

 

نوبت دهی اینترنتی دکتر اصغر فرهادی متخصص سنگ کلیه

در صورتی که شما نیز تقاضای ویزیت انلاین دکتر اصغر فرهادی متخصص اورولوژی در مشهد را دارید می توانید از طریق فرم زیر نسبت به دریافت نوبت اقدام نمایید و از خدمات دکتر اورولوژی آنلاین بهره مند شوید . برای ارائه مشاوره انلاین ، گزارش متنی سی تی اسکن و یا گزارش متنی سونوگرافی را از طریق فرم زیر ارسال نمایید و در ساعت انتخابی در واتساپ یا روبیکا انلاین باشید . همچنین در صورت نیاز به کارهای تشخیصی بیشتر یا نوشتن دارو کلیه دستورات به صورت سیستمی انجام می شود . به امید اینکه همه بیماران سنگ کلیه بدون نگرانی و خطرات جراحی و در ارامش به راحتی درمان شوند .

نام(Required)
تاریخ(Required)